“Ti je një rreze dielli”, Triksa harron përfundimisht Donaldin dhe ikën prapë jashtë shtetit! Zbulohet kush e shoqëron

Beatrix Ramosaj ka publikuar imazhe të reja. Këngëtarja kosovare dhe ish-konkurrentja e BBV, Beatrix Ramosaj ka disa ditë që ndodhet jashtë Shqipërisë.

Sot me rastin e 8 Marsit ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin e saj instagram, meqë rast ka treguar edhe personin se kush po e shoqëron.

Bashkë me të është edhe vajza e tezës së saj, Anxhelina e cila vazhdimisht ka mbështetur Trixën gjatë rrugëtimit të saj në BBV.

Ndaj në fotot që ka postuar sot Trixa nuk ka munguar as dedikimi drejtuar Anxhelinës. “Ju jeni një rreze dielli në një ditë me re”, ka shkruar ajo teksa vajzat shfaqen në top formë.

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj i dhanë fund lidhjes vetëm 24 orë pas mbylljes së aventurës në Big Brother VIP. Kush e priste kështu? Mbase askush, por ndodhi.

Romanca që nisi brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri nuk e pati të gjatë dhe këngëtarja i doli kundër aktorit vlonjat, duke e cilësuar historinë e tyre të rreme.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -