Ndahet cifti i njohur Andi dhe Melisa

Ne dy postimet e fundit qe ka hedhur Melisa ne rrjetin e saj ne instagram ka len nje mendim qe cifti eshte ndar , madje ata nuk e kan me follow njerin tjetrin ne instagram ku andi nuk ndodhet me
Ja dhe postimet qe Melisa ka bere pas ndarjes
Por kete pune kane keta kur ju bie shikueshmeria fillojne dhe hedhin story.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -