Publikohet biseda mes Einxhel dhe Semit, ja çfarë i shkruajnë njëra-tjetrës dy ish-banoret e BB VIP

Një ditë më parë ishte Dita Ndërkombëtare e Gruas, 8 Marsi. Në këtë ditë të gjithë reflektojnë për rolin e grave në shoqëri. Por jo vetëm kaq, pasi gjithashtu njerëzit shprehin konsideratat dhe vlerësimet që kanë për vajzat, motrat, nënat, shoqet.

Një gjë e tillë ka ndodur edhe mes Einxhel Shkirës dhe Semi Jaupajt. Në rrjetin social “Twitter” është publikuar një bisedë e saj me Semi Jaupajn, të bërë gjatë ditës së djeshme.

Dy ish-banoret e “Big Brother VIP” kanë shkëmbyer mesazhe të forta që më pas kanë dashur t’i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre.

Moderatorja i shkruan këngëtares: “Gëzuar 8Marsin shpirt i bukur”, kurse Semi i përgjigjet: “Gëzuar 8 Marsin vajzë e fortë!”. Postimi i Einxhel ka marrë mesazhe të shumta pozitive edhe nga ndjekësit e saj në këtë rrjet social.

Ndërkohë kujtojmë se Einxhel dhe Semi krijuan një raport shumë të mirë që kur ishin pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Vajzat kanë treguar në rrjetet sociale se ruajnë ende të njëjtat marrëdhënie edhe pas daljes nga formati.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -