Pajtohen Trixa dhe Donaldi, videot që i nxorrën zbuluar

Donaldi dhe Beatrix duket se janë sqaruar e janë rikthyer bashkë pas ndarjes që kaluan pas daljes nga “Big Brother VIP”. Të paktën kështu po thuhet pas postimeve të fundit nga aktori dhe këngëtarja.

Ka qenë fillimisht Donaldi i cili ka pozuar me një palë syze dielli me skelet të bardhë shoqëruar me mbishkrimin: “Këto janë syze për goca mëduket”.

Pas këtij postimi ka ardhur dhe një video nga Beatrix, e cila provon modele të ndryshme syzesh, të ngjashme me ato që ka vendosur Donald.

“Nuk më mungojnë asnjëherë një palë të tilla”, ka shkruar ajo.

Së fundmi Beatrix ka postuar edhe një video ku shfaqet më e lumtur dhe këndon “T’du duh” nga Dafina Zeqiri duke shtuar më shumë dyshimet se ata janë pajtuar.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -