Bukuroshja e Përputhen në krahet e këngëtarit shqiptar me famë ndërkombëtare (Foto)

Jasmin Kadriu, çapkënia e cila na rrëmbeu zëmrat ne “Perputhen”.
Jasmin doli si cift nga programi me Andi Artanin, lidhja e cila përfundoj shumë shpejt dhe as miqësi nuk ka mbetur mes dyshes.

Jasmin u zhduk në mënyrë të pspritur nga qendra e vemendjes dhe ska qënë aktive as në rrjetet sociale.
Kengetari Adrian Bujupi ka publikuar nje video me Jasminen ne dhomen e hotelit.

Dyshja shfaq mardhënie shumë të afërta me njëri tjetrin dhe lind pyetja nëse kanë dicka më shumë se miqësi apo jasmin do jetë pjesë e ndonje projekti muzikor nga Ardiani !

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -