Beatrix përdori shprehjen e tij për xingun me Maluma-n, Ilir Shaqiri tallet keq me të (FOTO)

Ylli latin, Maluma ka dhuruar spekakël në skenën e madhe të improvizuar në sheshin Nënë Tereza.

E siç e kemi parë në “look”-un e parë Maluma u vesh me një xhup jeshil dhe më pas vendosi edhe syze të bardha.

Epo këtë “look”, paktën nga ngjyrat” ja pamë Beatrix Ramosaj po ditën e sotme! Kjo e fundit ka postuar në Instagramin e saj, një kolazh fotosh, ku shihej ajo dhe Maluma, të dy me veshje jeshile dhe syze të bardha.

Në kuadrin e shakasë, Trixa ka shkruar: “E ka me mua!”, shprehje që Ilir Shaqiri përdori brenda shtëpisë së famshme dhe më pas u bë virale!

Mirëpo si e priti këtë postim Iliri?

Fituesi i BBVIP, duket se nuk e ka pritur aspak mirë këtë gjest të Beatrix, ku edhe e ka shprehur këtë gjë. Një media shqiptare në Instagram ka publikuar postimin e Trixës dhe pyet Ilirin se çfarë thotë për këtë veprim.

“Ja ta përkthej pak”, shkruan Iliri, teksa shprehet me ironi, treguar nga emoji me syrin e mbyllur që i bashkangjit fjalisë.

Hmm, po Trixa si do e presë këtë koment nga Iliri?

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -