Çfarë ndodhi? Publikohet një video ku sigurimi e “fluturon” jashtë lokalit Don Xhonin

Reperi, Xhonatan Isufi i njohur me emrin artistik si “Don Xhoni” për një kohë të shkurtër arriti të jetë një ndër personazhet më të përfolura në media si dhe njëri ndër më të kërkuarit nga ndjekësit.

Në një video të publikuar në rrjetin social “TikTok”, reperi shihet teksa largohet me dhunë nga sigurimi në një restorant.

Në këtë video shkruan se ngjarja ka ndodhur më 11 mars në qytetin e Brukselit.

Lidhur me këtë ngjarje nuk ka reaguar ende Don Xhoni.

 

KLIKO KETU PER VIDEON

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -