Ikën flokët e gjatë! Atdheu ndryshon LOOK dhe zor se do e njihni!

Atdhe Xheravina ka qenë një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen 2”, nga ku u bë i njohur për publikun shqiptar.

Ai rrëmbeu zemrën e vajzave me lookun e tij, të cilin së fundmi e ka ndryshuar. Atdheu ka prerë flokët që dikur i mbante të lidhura në pjesën mbrapa.

Ish-konkurrenti ka publikuar një foto me modelin e ri dhe duket më ndryshe.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -