FOTO/ Vanda Nara shkakton tërmet, rizbulon zogun në “Instagram”

Pasi sheshoi gjithçka, duke lënë pas krahëve tradhtinë e bashkëshortit Mauro Ikardi, Vanda Nara tashmë i është rikthyer normalitetit.

Modelja argjentinase mbetet më aktive se kurrë në rrjetet sociale, teksa vijon të postojë foto tepër provokuese.

Së fundmi 35-vjeçarja ka ndarë një foto për fansat në “Instagram”, duke zbuluar sërish zogun, një tatuazh të bërë pranë pjesëve intime. Si gjithnjë, nuk munguan pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga fansat.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -