Pas arrestimit të Elsa Lilës, ragon Olti Curri: Kësaj i them gangstere unë!

Pas arrestimit të Elsa Lilës, reagon Olti Curri: Gangsterët e Hip Hop-it vetëm sheqerin e petullave kanë parë! 38 minuta më parë Diten e sotme ka bërë bujë përfshirja dhe arrestimi i këngëtares Elsa Lila për trafik lëndësh narkotike në Itali.

Pas këtij lajmi i pari që ka reaguar në showbizz është blogeri Olti Curri. Ai ka publikuar në Insta Story një foto të Elsa Lilës me kryeministrin Edi Rama dhe përbri shkruan:

”Ju kam thënë që asnjëherë gjërat dhe njerëzit nuk janë ashtu siç duken! Ju dh*jefsha gangsterëve të Hip Hop-it që i këndojnë kokainës dhe vetëm sheqerin e petullave kanë parë.

Elsa (të shohim sa i vërtetë është lajmi) si labe gangsstere që është e bën vetë trafikun, jo të rrijë si dhëpi dhe të punojë i dashuri me kokën në torbë gjatë gjithë kohës”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -