Kush ndodhet pranë saj? Oriola Marashi i vë flakën rrjetit me të brendshmet e kuqe (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e mijëra ndjekësve në “Instagram”.

Bukuroshja brune ka postuar së fundmi në rrjetin social disa fotografi ku shfaqet shumë “hot”. Ajo ka ekspozuar linjat trupore bombastike, për të cilat komentohet shumë.

Në pozat në fjalë, Oriola shfaqet e veshur me një palë të brendshme në ngjyrë të kuqe të cilat dukeshin mjaft seksi. Në disa prej fotove, ajo mbante në dorë disa trëndafila të kuq, që i shton më shumë sensualitet dhe duket më në formë se kurrë.

Por jo vetëm kaq, pasi Marashi shihet në krahët e modeles së njohur, Nadine Miranda, ku të dyja kanë pozuar për linjën e re të “Guess”.

Kujtojmë se prej disa kohësh modelja shqiptare është një nga imazhet kryesore të kësaj kompanie, duke e zgjeruar edhe përtej kufinjve të Shqipërisë karrierën e saj

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -