Monika sqaron raportin me Ilirin: ‘E ka nga deliri i famës’

Njihen raportet mes Monikës dhe Ilirit. Ato u krisën që kur ishin së bashku brenda shtëpisë së BBV.

E ftuar në një emision ajo ka folur ndër të tjera edhe për raportin që ka me Ilir Shaqirin. Ajo u shpreh se nuk kanë komunikuar së bashku edhe pse mendonte që do ta ruanin shoqërinë. Sipas Monikës, intervistat e Ilirit ishin të thëna nga “dëliri i famës”.

“Me Ilirin nuk kam komunikuar. Mendoj se edhe po të takohemi duhet të jemi larg Big Brother VIP dhe ngjarjeve për të parë at që në fillim pamë tëk njeri-tjetri. Tani që formati ka mbaruar, do doja tu besoja disa situatave që kanë ndodhur aty. Unë ua pashë karakteret dhe mendova se do e vazhdonim jashtë shoqërinë. Nuk e di a ka hatërmbetje nga Iliri. Gjërat që kam dëgjuar nga Iliri në intervistat e fundit më janë dukur sikur janë thënë në delirin e famës dhe më ka bërë përshtypje. Iliri e ka vlerësuar inteligjencën time dhe më ka quajtur ‘institucion’. Ky ishte një lloj vlerësimi për mua dhe më vonë ndryshoi. Më vjen keq pastaj që flet një gjë që nuk është e vërtetë”- u shpreh ajo.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -