“Jam shumë e lodhur, Geti është në qejfin e vet”,- Marina flet për mëmësinë

Marina dhe Getoari e kanë ruajtur Marget larg vëmendjes së rrjeteve sociale, megjithatë herë pas here ndajnë ndonjë moment nga jeta e tyre si prindër.

Së fundmi, Marina, ka publikuar një video ku shfaqet me Getin në makinë dhe tregon se është shumë e lodhur.

“Shihni si është mama e shkretë sa e lodhur dhe shihni si është baba, për qejf të qejfit”,- shprehet moderatorja.

Për shkak të impenjimeve edhe në “Klanifornia”, Marinës i duhet të ndajë kohën mes provave dhe vajzës dhe kjo gjë i ka sjellë lodhje.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -