“Kur e ke humbur virgjërinë?”, ja si përgjigjet Semi

Semi u bë një ndër emrat më të përfolur të estradës shqiptare pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ajo është përfolur shumë për miqësinë me moderatoren e njohur Bora Zemanin dhe për raportin e ngushtë që pati në lojë me aktorin e humorit Donald Veshajn.

Së fundmi, Semi i ka dhënë mundësinë fansave të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim nuk kanë munguar ato për jetën private.

Ndër të tjera, një nga ndjekësit i bëri një pyetje rreth jetës së saj personale si “Kur e ke humbur virgjërinë?”, por këngëtarja nuk hezitoi t’i përgjigjej në mënyrën më epike.

“Kjo është si ato pyetjet sa e ke rrogën”, tha ajo.

Sa i përket muzikës, kujtojmë që kënga e fundit e Semit është “Mos u kthe” e punuar nga Ylli Limani e cila që në momentin e publikimit u bë hit dhe të gjithë e kanë cilësuar si këngë që Bora ja ka dedikuar Donaldit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -