Dafina Zeqiri tregon të vërtetën e bashkpunimit me Beatrix Ramosaj !

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ndezi ditën e djeshme dyshimet se mund të jetë duke sjellë një tjetër projekt muzikor

Lajm i cili u konfirmua dhe nga Vëllai i saj, këngëtari Alban Ramosaj se ish-banorja e BBV së shpejti do sjelli një këngë të re, pas komentiti që la në postimin e saj: Kush është gati per kengen e re t’Trixës”

Seksioni i komenteve në postimin e saj ka zbuluar detaje të reja rreth këngës që Beatrix po planifikon të sjellë.

Te gjith menduam se këngëtarja do të sjellë një bashkëpunim me çiftin e njohur Dafina Zeqiri dhe Dj Geek por Dafina ka konfirmuar ekskluzivisht për stafin e Boom News se Beatrix do sjelli një këngë të re me Dj Geek . Shpresojm që në një të ardhme të kemi një bashkëpunim mes Dafina Zeqirit dhe Trixes .

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -