Beatrix bën tatuazhe të reja dhe njëri prej tyre dukshëm ka lidhje me Donaldin (Foto)

Beatrix Ramosaj ka treguar sot përmes disa postimeve në story se ka bërë disa tatuazhe të reja.2 prej tyre i ka bërë në parakrah dhe ka dashur që t’ua tregojë edhe fansave.

“Wildcat (Mace e egër)”,është njëri prej tatuazheve dhe pak më lart ka vizatuar një zjarr.Pikërisht tatuazhin e dytë fansat e kanë lidhur me Donaldin.

Kjo për dy arsye: “Luaj me zjarr” është një pjesë e tekstit të Beatrix që i dedikoi Donaldit dhe “Fire on fire” është kënga që Donaldi i dedikoi asaj në 14 Shkurt ditën e të dashuruarve.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -