Me skena mjaft provokuese, konkurrentja e “Perputhen” paska qene pjese ne klipin e reperit te famshem

Laureta Zyba eshte nje nga konkurrentet e Per’puthen e cila u perfol per te shkuaren e saj te erret qysh ne daljen e saj te pare.

Perpos kesaj, Laureta normalisht ra ne sy edhe per pamjen e saj terheqese dhe fizikun sensual.

Ishin pikerisht keto cilesi qe e bene Laureten te ishte pjese e videoklipit te nje prej repereve me te njohur shqiptar.

Behet fjale per kengen “Idiote” nga Gjesti, ne te cilen Laureta ka bere disa poza shume provokuese dhe skena te nxehta para dy vitesh.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -