Beniada Nishani tregon për herë të parë si qëndron e vërteta e marrëdhënis me Einxhel Shkirën

Beniada Nishani thotë se nuk ka asnjë hatërmbetje mes saj dhe Einxhel Shkirës dhe se nuk jamë takuar shpesh për shkak se kanë patur shumë angazhime.

Modelja ka reaguar për herë të parë pasi këtë javë në mediat sociale u raportua se mes saj dhe Einxhel ka patur një kri sje q.

Kjo pasi, së pari, në shumë festa dhe evente të zhvilluara pas përfundimit të Big Brother VIP, Beniada dhe Einxhel nuk janë parë në asnjë foto apo video nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Në llogarinë e Einxhel Shkirës në Instagram, nuk mungojnë postimet nën shoqërinë e ish-banorëve të tjerë, por nuk ka asnjë postim të përbashkët me shoqën e saj të ngushtë brenda shtëpisë së famshme. E njëjta gjë vllen dhe për Beniadën.Modelja ka reaguar për herë të parë pasi këtë javë në mediat sociale u raportua se mes saj dhe Einxhel ka patur një kri sje q.

Kjo pasi, së pari, në shumë festa dhe evente të zhvilluara pas përfundimit të Big Brother VIP, Beniada dhe Einxhel nuk janë parë në asnjë foto apo video nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Në llogarinë e Einxhel Shkirës në Instagram, nuk mungojnë postimet nën shoqërinë e ish-banorëve të tjerë, por nuk ka asnjë postim të përbashkët me shoqën e saj të ngushtë brenda shtëpisë së famshme. E njëjta gjë vllen dhe për Beniadën.

Së dyti, u raportua se ka një hatërmbetje nga ana e Einxhel lidhur me komentet që nëna e Beniadës bëri kur ajo ishte në reality-show. Ajo mbështeti shoqërinë e së bijës dhe komentet e saj kanë treguar se nuk i simpatizon thumbat e Einxhel, madje diku është shprehur se asaj i ka ardhur koha për të dalë nga shtëpia. “Aman nuk tu mbyll goja, o Zot”- shkruante mes të tjerash ajo asokohe.

Por, Beniada thotë se ato vijojnë të jenë mikesha. E pyetur për këtë temë në Instagram, ajo sqaroi përmes një videoje: “Nuk ka asnjë arsye pse mua ose Einxhelit mund t’i ketë ngelur hatri, por të dyja kemi qenë shumë të ngarkuar, unë me shtëpinë e re. Po filloj të ndërtoj jetën e re në Tiranë, kam hapur llogarinë bankare, kartën shqiptare të identitetit dhe shumë gjëra të tjera. Këto më kanë marrë shumë kohë janë arsyeja pse nuk jam takuar shumë dhe me familjarët e mi, por me Einxhelin jemi takuar, jemi dëgjuar”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -