(VIDEO) Melisa flet :Cfare dreqin do arija un nese do e beja per lajme kete ndarje

Dje ne darke postuam nje lajm ku dukej se cifti ishim pajtuar meqe ata kishin kthyer fotot e njeri tjeterit madje dhe kishin bere follow.

Por sot melisa paska hedhur ne story nje video ku ajo shprehet per portalet qe jane palaco.

Pasi sipas saj portalet kan shkruajtur qe Melisa dhe Andi jane shtirur dhe nuk ishin ndare.

Ajo thote qe un kenge nuk nxora intervista nuk bera , por ajo qe bie ne sy eshte fakti qe i thote a ke mar ftesa ti zemer atere i bie qe ne makine ka qen me andin

Per me shume shikoni video

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -