A është xheloze për miqësinë e Einxhel me Beniadën? Argjira habit me përgjigjen: Unë jam…

Argjira Spanca dhe Beniada Nishani drejtojnë rubrikën “N’trip” në E diell. Ato ishin të ftuara në ‘Goca dhe Gra’ ku kanë rrëfyer një incident gjatë udhëtimit të tyre në Korçë.

Moderatorja e njohur, Argjira Spanca dhe modelja seksi, Beniada Nishani, ishin mbrëmë të ftuara në emisionin “Goca dhe Gra”, ku folën për rubrikën e tyre “N’trip” në “E Diell”.
Gjatë bisedës në studio, vajzat kanë rrëfyer për një incident që u ka ndodhur gjatë udhëtimit të tyre në Korçë.

Argjira: Me Benin na ndodhi një incident i vogël. Beni thoshte jo.

Beniada: Ngelëm në mes të malit. Kishte shumë borë.

Argjira: Atje poshtë kur shkuam, nga pesha e rëndë që ishim 3 persona, ngeci.
Pyetje: Mendon se do jesh ndryshe?

Beniada: Kam qenë shumë me fat që kam afër një moderator që sa herë jam në siklet, kam Gjirën që e kap dhe më ndihmon. Gjëja e bukur është që dy vajza po ndërtojnë diçka të bukur bashkë.

Por Beniadën nuk kanë lënë pa e ngacmuar edhe në lidhje me ish-banorët e “Big Brother VIP”. Sa i përket spekulimeve se miqësisë së saj me Einxhelin i ka ardhur fundi, Beniada e ka mohuar duke thënë se nuk janë takuar për shkak të angazhimeve.

Beniada: Nuk e kam akoma numrin e Einxhelit. Enxhi të dua shumë.

Argjira: Edhe Einxheli ka ndërruar telefonin.

Pyetje: Nuk je xheloze ti?

Argjira: Unë jam xheloze për Dagzin. (qesh)

Beniada: Kemi pasur angazhime dhe unë dhe Enxhi. Sa të qetësohemi bashkë, do takohemi.

Pyetje: Kë do merrnit në udhëtimet tuaja?

Beniada: Do merrja Semin, Beatrixën, Donaldin, Enxhin, Dagzin, Ilirin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -