Do ta marrë partnerin, Dafina mbron Beatrix: Mos e bullizoni, m’u largo nga faqja idiot!

Dafina Zeqirin po e këshillojnë që të mbrojë partnerin e saj, Dj Geek nga Beatrix Ramosaj (duke pretenduar se ajo mund t’i marrë partnerin). Këngëtarja nuk ka duruar dhe ka vendosur që ti vëjë pikat aludimeve. Dafina ka kthyer komentin e një personi në Instagram, i cili i shkroi: Ruaje Dj Geek.

Artistja kërkoi nga ai që të largohet nga faqja e saj dhe të mos bullizojë më.

“Ruaje për cfarë? A e keni seriozisht sidomos ju femra që komentoni kështu për një femër tjetër? Nuk kam nevojë kërkond me rujt! Kurgjo me zor nuk shkon! Stop bullying! Stop this nonsense! Or get the f… out of my page! Idiot”.

Komenti i personit vjen në momentin kur Beatrix Ramosaj ka konfirmuar se do të bëjë publike së shpejti një këngë në bashkëpunim me Dj Geek.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -