Aktorja Delinda Disha njofton me hidherim humbjen e dy binjakeve te saj!

Sot ne rrjetin social ‘Instagram’ aktorja Delinda Disha ka publikuar ne Story lajmin e largimit nga jeta te dy bebave binjak te saj.

Ajo ka shprehur se nuk ndihet mire nga ana psikologjike por shpreh se do te mund ta kaloje dhe kte dhimbje.

Ne story ajo shkruan: “MIQ DUA TE NDAJ ME JU JO VETEM MOMENTET E BUKURA POR EDHE ATO TE VESHTIRA. TE DY BEBUSHAT I HUMBA🥺🥺 DY BINJAKET QE I DOJA KAQ SHUME🙏🙏 JANE ATJE LARTE SI DY ENGJUJ NDOSHTA ISHTE SHUME ENDERR E BUKUR PER TE QENE REALITET. NUK JA DOLEM DOT🥺 JAM MIRE POR PSIKOLOGJIKISHT PO E KALOJ SHUME KEQ”

Me hidherim ne si stafi i BlaBla shprehim ngushellimet tona dhe i urojme sherim sa me te shpejte.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -