“Iliri nuk e do Borën në film”, Ermal Mamaqi e thotë troç: Por Donaldi…

Ermal Mamaqi ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Ndryshe” në TAR, ku foli për projektet e tij të reja dhe ndër to për filmin e ri.

Në këtë film si ide fillestare aktor kryesor do ishte Ilir Shaqiri dhe aktorja kryesore do të ishte Bora Zemani, por në një intervistë pak javë më parë ai tha se moderatores tani i ka hipur “tangërlliku” dhe ka rritur çmimin ndryshe nga çfarë kishin diskutuar.

Mirëpo tani ai ka bërë një tjetër deklaratë në lidhje me moderatoren. Këtë herë ai tha se është Iliri ai që nuk do Borën në këtë projekt krah tij.

E teksa Salsano e pyet se cilën do ai, Ermali tha se nuk mund ta tregojë dot tani.

Pyetja e radhës për Mamaqin ishte nëse edhe Donaldi nuk do ishte meqenëse nuk donte Iliri Borën, por Ermali nuk e mohoi, por tha: “Atë se di Unë, ti fole …”, duke krijuar të qeshura në studio.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -