Einxhel flet si e priti vjehrra për herë të parë!

Einxhel dhe Dagz kanë qenë të ftuar në “Natën me Aulonën” ku kanë dhënë një intervistë pa doreza. Madje nuk kanë ngurruar as të tregojnë detaje nga jeta e tyre.

Einxhel dhe Dagz kanë treguar se po bashkëjetojnë ndonse janë ende mes Tiranës dhe Prishtinës të pavendosur ende se ku do jetojnë. Por Aulona i ka pyetur fillimisht për takimin e Einxhel me motren e Dagz ku ajo ka treguar se e ka si shoqe ndonse sapo janë njohur.

Më tej ata kanë treguar se janë takuar edhe me prindërit. Dagz është takuar në finalen e Nb VIP ndërsa prindërit e Dagz i kanë takuar në Kosovë.

“Sa kam shkuar ata erdhën direkte na bënë surprizë. Jo se janë prindërit e Dagz por më duket sikur i njoh prej vitesh”- është shprehur ajo.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -