Të zhveshur në tualet, publikohet fotoja intime e konkurrentit të “Për’puthen” me duart në gjoksin e një femre

Konkurrenti I “Ppërputhen”, Eduard Kuçi ka tërhequr vëmendjen e publikut me deklaratat e saj kundrejt Iriadës.

Ai tha se Iriada është fallco, për shkak të operacioneve plastike që ka bërë në trup dhe fytyrë.

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një foto intime e konkurrentit krah një vajze tjetër.

Ata të dy shfaqen në tualet, duke pozuar para një pasqyre. Si Eduardi, ashtu edhe vajza mbajnë veshur vetëm të brendshme në pjesën e poshtme.

Kuçi shihet teksa i ka kapur me duar gjoksin vajzës që ka në krah.

Ndonëse nuk dihet se kur është realizuar kjo foto, duket qartë se Eduardi mund të ketë qenë më i vogël, pasi shihet me pak mjekër dhe më i dobët seç është tani.

Deri më tani, Eduardi nuk i ka tërhequr mbrapsht fjalët që ka thënë për Iriadën, por vazhdon të japë sinjale që e dëshiron një takim tjetër me të.

Megjithatë, Iriada ka deklaruar se me Kuçin nuk del më në takim.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -