“Flini të tre?”, Mikela habit me deklaratën e saj: E bëra mëkatin!

Në puntatën e sotme të “Për’puthen”, Mikela pranoi se ka pasur momente intime me Erjonin.

Gjatë një diskutimi konkurrentja, tregoi se ajo, Erioni dhe qeni i saj Coco kanë fjetur bashkë.

Megjithatë, ajo gjithashtu u shpreh se pavarësisht se ka shumë ndjesi për të, nuk është e dashuruar me Erjonin.

Pas kësaj deklarate nisën komentet në studio nga konkurrentët e tjerë por edhe nga moderatorja Bora Zemani e opinionisti Arjan Konomi.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -