Veç rrahjes e tradhëtisë, Arjola Demiri përballet në gjyq edhe me partneren e ish-bashkëshortit problematik

Ish-bashkëshorti i Arjola Demirit ka qënë në qendër të vëmendjes së mediave rozë javën e fundit. U mësua se ai eshte Ajax Boshnjaku. Emri i Ajax Boshnjakut është bërë i njohur në tetor te 2018 ku ishte i përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha. Ajaxi, miku i i Ervin Matës u akuzua për moskallëzim krim.

Ai dhe aktorja i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumë vite më parë për shkak të tradhëtisë dhe dhunës që është ushtruar ndaj Arjolës.

Sot Boshnjaku është sot babi i dy djemve binjak me një grua tjetër. E çudishmja është se aktorja ka çështje penale të hapur me partneren aktuale të ish-bashkëshortit të saj.

Nuk dihet çfarë ka ndodhur mes të dyjave, por duket se marrëdhëniet nuk janë aspak miqësore.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -