“Gjoksin ku e bëre”/Ndjekësit i drejtohen Bora Zemanit, ja detaji në fotografitë e publikuara

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara të momentit. Kjo jo vetëm lidhur me karrierën e saj, por edhe me romancën e dashurisë me Donald Veshaj.

Që nga daljet nga shtëpia e “Big Brother VIP” të aktorit në të gjitha postimet e saj ndjekësit i kërkojnë rikthimin me të dhe tashmë komentet kanë marrë një formë thirrje për ribashkim më shumë sesa komplimente për Borën.

Gjatë puntatës së javës së kaluar ajo nuk ishte pjesë e “Përputhen Prime” dhe u zëvendësua nga Elona Duro, një tjetër emër i njohur i botës së televizionit.

Ditën e sotme, pas mungesës në progam ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale ku ka marrë shumë komente nga ndjekësit, por njëra prej tyre duket se i “nxjerr” një sekret moderatores.

“Gjoksin ku e bere.. Ta kan be mir” ishte një koment, të cilit moderatorja ende nuk i është përgjigjur.

Megjithatë ende nuk dihet nëse shkaku i mungesës së saj në program ka qenë pikërisht kjo apo është thjesht efekti i fotove që ajo duket më ndryshe se herët e tjera.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -