SHOWBIZ Ç’i ndodhi Anës së “Për’puthen”, nuk njihet nga operacionet plastike!

Ana Kauri ishte njëra nga vajzat më të pëlqyera nga publiku në “Për’puthen 2”.

Edhe pse doli vetëm nga programi, ajo ka shijuar jetën në maksimum duke krijuar edhe lidhje jashtë programit.

Pas inkuadrimit në këtë emision, nisi të bëj ndryshime drastike në pamje duke renë pre e ndërhyrjeve kirurgjike.

Me disa imazhe të publikuara në hyrje të programit dhe ato të cilat i publikon tani vërejmë një ndryshim të madh në pamjen e saj.

Mbase kështu ndihet më mirë dhe po arrin të bëj për vete njerëz nga ‘bukuria e saj artificiale’

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -