Jo në gjendje të mirë, çfarë i ka ndodhur Efit

Efi është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një postim.

Si kurrë më parë, Efi ka bërë një status ku shkruan “Tired…(e lodhur).” Siç duket konkurrentja nuk është në gjendjen e saj më të mirë, por arsyeja nuk dihet.

Kujtojmë se Efi po del aktualisht me Samiun. Mes tyre ka pëlqim, megjithatë nuk dihet nëse do të dalin çift nga programi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -