Hyseni rikthehet me Alvisën?

Hyseni dhe Alvisa ishin ndër çiftet më të komentuara në Përputhen, pasi u bë publike historia e tyre 3-vjeçare. Ish partnerët nuk i kursyen ofendimet për njëri-tjetrin, livë në emision, duke mbyllur kështu gjithçka në një mënyrë jo shumë të mirë.

Më pas jeta vijoi normalisht, ku Alvisa i dha fund edhe lidhjes me Bashkimin, djaloshin që njohu në këtë format. Por një status i Hysenit i ka bërë të gjithë të besojnë se tashmë dyshja është kthyer bashkë.

“Në sytë e mi ajo është gjithë botë”, ka shkruar Hyseni, duke na bërë të gjithëve konfuz se kujt i referohet ai me këto fjalë kaq romantike. Kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthejnë komente se në fakt dyshja ka lënë gjithë pas dhe është rikthyer edhe njëherë së bashku.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -