Mos vallë sapo zbuluam takimin e dytë midis Borës dhe Donaldit?

Pak ditë më parë,BoomNews solli eksluzivisht foton ku dukej makina e Donald Veshaj parkuar poshtë shtëpisë së Bora Zemanit.

Kaq u desh për fansat e dyshes që të ëndërronin për një rikthim.

përveshim mëngët e ti zbulojmë vet.

Së fundmi ka qënë Olti Curri ai që ka ‘ngacmuar’ ndjekësit në Instagram me pyetjen:”Po lexoj që Sabiani me Ilirin janë në Vienë”

Një ndjekës/e menjëherë përgjigjet :”Në sistemin Tims,Donaldi është nisur dje në orën 4:30,Bora 14:30!”

Ky ishte momenti kur hapëm sytë dhe menduam,prit pak!
Domethënë nuk po flasim vërtet për Ilirin dhe Sabianin?
Ah,tani po!

Çfarë bëmë?
Atë që bën çdo vajzë kur i dashuri i thotë se ka dal me shokët,u futëm në profilin e secilit dhe po,të dy janë në Zvicër.

Bora ka hedhur story duke e treguar hapur se ndodhet në Vienë dhe Donaldi në anën tjetër ka shpërndarë në story club-in ku do performojë dhe po,është në Laussanë të Zvicrës.

Mendoni vërtet për një rikthim mes dyshes apo po ju pëlqen shumë kjo vëmendja dhe e bëjnë enkas?

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -