Këngëtares së njohur i grisën pantallonat gjatë performancës, detyrohet ta mbulojë me ngjitës atë pjesë

Katy Perry pësoi një mosfunksionim të gardërobës në episodin më të ri të “American Idol”.

Ylli 37-vjeçar i muzikës pop kishte veshur një palë pantallona lëkure dhe një bluzë me printe kafshësh.

Ajo po performonte hitin e saj të vitit 2010 “Teenage Dream” me kolegët e saj të jurisë, Lionel Richie dhe Luke Bryan.

People siguroi një klip ekskluziv të episodit të së hënës mbrëma, i cili zbuloi fatkeqësinë.

Katy u përkul ndërsa këndonte tekstin, dhe ishte pikërisht ky momenti kur pantallonat e saj të ngushta u grisën.

Katy kërkoi ndihmë nga anëtarët e skuadrës, të cilët erdhën për të ndihmuar yllin për të mbuluar zonën e saj të ekspozuar.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -