(VIDEO)Shqipe Hysenaj i del gjoksi live ne Insta…

Ish konkurentes ne perputhen 2 i ka ndodhur nje incident mbremjen e djeshme. Ajo ishte live rrjetin social Instagram dhe papritur i ekspozohet gjoksi komplet. Ndiqni videon me poshte…

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -