Ndër më të pasurit në vend, a e dini kush është vjehrri super biznesmen i Arbër Hajdarit

Si çdo person i përfishrë në “Big Brother VIP”, edhe jeta e opinionistit Arbër Hajdari përmbën mjaft interes për publikun.

Përsa i përket jetës së tij personale ai ka zbuluar se ështe i dashuruar dhe këtë vit pritet edhe kurozrëzimi i dashurisë me martesë.

Por a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rrëmbyer zemrën opinionistit?

Përmes disa fotografive, Arbëri e ka zbuluar partneren e tij, duke shkruar: Vlera ime.
Po ashtu, Arbëri edhe nëpër intervista të ndryshme ka folur për marrëdhënien e tij me Vlerën dhe momentin se si janë njoftuar ata.

Ai ka treguar se takimi i parë ka qenë në hapjen e fondacionit te tij në Kosovë dhe familja e Vlerës do t’i ndihmonte.
“Kam marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën dhe vjehrrin, familjet tona duket sikur njihen prej vitesh”, është shprehur Hajdari.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -