Balina Bodinaku bëhet drejtoreshë, zbulohet rroga e majme

Balina Bodinaku ishte një nga opinionistet e Big Brother Vip në sezonin e parë, e cila u bë shpesherë objekt debatesh dhe diskutimesh me qëndrimet e saj ndaj banorëve dhe për ngjarjet që ndodhnin në shtëpi.

E akuzuar shpesh si mbështetëse e flaktë e Donaldit, Balina do të mbahet mend gjithashtu për debatin dhe situatën me Fifin, që ra pa ndjenja gjatë spektaklit live, por që më pas u sqaruan dhe tashmë nuk ka ndonjë mëri mes tyre, për zënkën live me Meridianin etj.

Pasi mbylli me sukses për më shumë se 4 muaj angazhimin e saj si opinioniste në Big Brother, Balina ka filluar punë si drejtoreshë marketingu në një nga bankat e nivelit të dytë në Shqipëri.

Sipas asaj që shkruan gazetari Bledi Mane, Balina Bodinaku është emëruar drejtoreshë marketingu e bankës shqiptaro-amerikane ABI.

Madje gazetari ka zbuluar dhe rrogën që merr Balina si drejtoreshë, dhe është dikur te 3 milionë e 700 mijë lëkësh në muaj, përvec bonuseve dhe shpërblimeve.

Me punën e re që ka filluar është e vështirë ta shohim Balinën në ekran, ndoshta kur të fillojë Big Brother 2 nga fundi i vitit mund të jetë sërisht opinioniste.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -