Çfare ndodhi? E krahason me nje mashtruese, Arbana Osmani thumbon Monika Lubonjen?!

Nje postim i Arbana Osmanit ne InstaStory disa ore me pare ka ngritur dyshime mbi nje thumb te mundshem ndaj dikujt.

Ne postim moderatorja kishte postuar foton e filmit “Inventing Anna” qe si teme ka mashtrimin nga personazhi kryesor.

“Kjo me kujtoi nje vajze qe njoh“- kishte shkruar Arbana krahas fotos ne forme thumbuese e direkt mendja na shkoi tek Monika Lubonja.

Kujtojme se Monika ka qene e vetmja banore e “Big Brother VIP” e cila neper intervista te ndryshme eshte shprehur jo fort e kenaqur nga produksioni.

Aktorja ka thene se dhuratat nga BBV ishin zhgenjyese dhe se produksioni sebashku me Arbanen i kishin degjuar shume mire deshirat e saj qe i kishte shprehur shpesh neper shtepi.

Gjithashtu, teksa kane qene pjese e panelit te “Post BBVIP”, Arbana dhe Monika kane patur nje perplasje pasi kjo e fundit u shpreh se ne klipet e transmetuara ne spektakel shume pjese priheshin e nuk transmetoheshin.

Keto fjale e revoltuan Arbanen dhe e bene qe t’i kthehej keq Monikes, gje qe acaroi edhe fansat e kesaj te fundit, te cilet nuk i kursyen komentet sulmese dhe negative ndaj Arbanes.

Vlen per t’u permendur edhe fakti se Arbana Osmani i ka patur marredheniet e mira me te gjithe konkurrentet e tjere te “Big Brother VIP”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -