Pas kunjave në Big Brother VIP, pajtohen Arjola Demiri dhe Ledio Lako!

Teksa Arjola Demiri shprehu dëshirën në Big Brother VIP që të prezantone Portokallinë, shumë kolegë të saj kanë reaguar pro dhe kundër. Mes tyre ka qenë edhe aktori I Portokalli Ledio Lako, i cili asokohe shprehej se disa njerëz duhet “të mbajnë shinat dhe të mos futen në korsi të reja”.

Ndonse mesa duket kunjat janë lënë pas e sapo ka nisur puna ata janë pajtuar. Sot Ledio feson ditëlindjen dhe Arjola ka zgjedhur ta urojë nëpërmjet një postimi në Insta Story. Ajo ka publikuar foton e aktorit e shkruan: “Urime ditëlindjen, me çfarë të do e bardha zemër!”.

“Rrofsh edhe të mbajmë shinat e këtij rrugëtimi fort!”- I është përgjigjur Ledio duke bërë në një farë mënyre shaka me ironinë e tij të dikurshme. E pra e rëndësishme është pjesa që janë pajtuar, fjalët shkojnë e vijnë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -