“Nuk të bullizuam mjaftueshëm”,Beatrix i kthehet keq fanses së Donaldit

Beatrix Ramosaj hodhi disa ditë më parë një thumb kundrejt Borës dhe Donaldit,teksa promovoi dhe këngën e saj të re.

Ndjekësit nuk e kanë pritur aspak mirë veprimin e Trixës dhe i janë kthyer në komente,ku njëri prej tyre ka shkruar “Ndjej sikur nuk e bullizuam mjaftueshëm këtë”.

Sakaq nuk ka munguar as kundërpërgjigja e Trixës,e cila shprehet e revoltuar. “Vazhdo më bullizo… Unë jam më e fortë nga ç’mendon ti! Thjesht shpresoj që fëmijët e tu mos ti lexojnë këto që ke shkruar ti”,ka shkruar Beatrix.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -