E PAPRITUR! Fansi i Donaldit tregon bisedat me shoqen e Trixës:”Doni do Borën,kjo dihet!”

Bora-Donald-Beatrix janë padyshim emrat që keni dëgjuar më së shumti në rrjete sociale.Historia e tyre nuk ka ndërmend të marrë fund dhe gjithmonë del diçka për tu komentuar.

Së fundmi në Inboxin e afterparty.al kanë arritur disa biseda mes një fansi të Donaldit dhe Xhoi Jakajt,nëna e Orjola Marashit,që kanë një shoqëri të ngushtë me Beatrix.

Mes shumë fjalësh ajo thotë se ishte Donaldi ai që e la Trixën dhe se ata të paktën duhet të rrinin edhe 2 muaj bashkë pas daljes nga BBV.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -