Pa make-up dhe s*ksi! Këngëtarja e famshme merr gjithë vëmendjen me pozat e fundit (FOTO)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, duket bukur në çdo moment, edhe atëherë kur është e kuruar në çdo detaj dhe kur nuk ka asnjë pikë make-up në fytyrë.

E këtë, 26-vjeçarja e konfirmon sa herë shfaqet shumë e thjeshtë në rrjetet e saj sociale apo edhe rrugëve të qyteteve të ndryshme.

Ndërkohë në fotografitë e publikuara së fundmi në “Instagram”, artistja me famë botërore duket thjesht “wow”. Dua ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të ndryshme, por mes tyre janë edhe dy foto ku shfaqet me bikini të zeza.

Me pozat në fjalë, ajo nxjerr në pah format e saj për t’u patur zili. Teksa pozon pa pikë grimi, Dua ka marrë komente të shumta pozitive për pamjen e saj.

Në një tjetër foto Dua pozon me një fustan mëndafshi të zi të ngushtë, me një të çarë në njërën nga këmbët e saj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -