Beniada lë pa fjale fansin qe e pyet per takimin me Einxhellin.

Ditën e sotme, blogeri Olti Curri ka publikuar një foto nga takimi me Beniadën, të cilën e ka mbështetur tej mase gjate kohës së BB VIP.

Ndonse tërhoqi vëmendje dhe u bë menjëherë kryefjalë e portaleve, duket se ka e nga ata fansa që kanë një tjetër merak në lidhje me Beniadën. Bëhet fjalë pikërisht për Einxhel.

Tek fotoja me Oltin një ndjekës shkruan: Po Einxhel Shkirën a e gjete kohën për ta takuar?
Beniada ka vendosur të mos i kthejë asnjë përgjigje ndërkohë që rikujtojmë se kohë më parë Kryefjala.com zbuloi se marrëdhënia mes vajzave ishte prishur ndërkohë që Beniada u shpreh se thjesht s’kishin patur kohë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -