Bora dhe Donaldi habisin fansat; Një projekt muzikor të dy bashkë?

BlaBla Media zbuloi pak ditë më parë ritakimin e Borës me Donaldin. Ndonse tashmë duket se kanë përparuar.

Sipas fame.al Bora dhe Donaldi janë duke përgatitur një projekt muzikor ku fabul do jetë historia e dashurisë të tyre. Madje dyshja do xhirojnë jashtë Shqipërisë.

Ndonse pak ditë më parë Anabel.al shkruante se ata do të jenë pjesë e një filmi. Tani më ka shumë aludime gjithësesi presim tu dëgjojmë krismën.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -