Pas deklaratës së Donaldit, Trixa reagon publikisht!

Pak minuta më parë Donald Veshaj ka reaguar nëpërmjet një postimi në Insta Story ku sqaron se ka mbyllur çdo gjë me Trixën dhe se është penduar për Borën, ndonse është në pritje të rregullojë situatën.

Menjëherë pas kësaj ka reaguar edhe Beatrix Ramosaj ose më sakt një funpage i saj. Ajo ka publikuar një foto të një vajze që është duke u përpjekur të shohë nga dritarja. E përbri shkruan:”Të gjithë duke kontrolluar ç’poston Trixa”.

Tani më gjërat po bëhen interesante, ne jemi gati për drama! Ajo sërish e ka fshirë këtë postim por mjaftoi që te trazojë ujrat!

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -