Sami gjysme lakuriq ndihmon Efin per tu veshur shiko reagimin e saj (video)

Prapaskenat e puntates se djeshme kan qen shume te zjarta te themi. Sic e lexoni dhe titullin qe kam vendos Samiu ndodhet gjysme lakuriq kur Efi i kerkon ndihme .

Sic do e shikoni ne kete foton kemi Samiun te ngatshem te plotesoj deshiren e efit madje dhe kur nuk eshte i veshur tamam gjithashtu kan shkembyer dhe disa biseda bashke

Samiu:xhinkset apo te rin ty tamam , ca me bo uuuuu

Efi:vetem ketu lart o zemra

Samiu:E di qe vetem aty lart por po e bej me fitu pak kohe me shume

Gjithashtu ne kete moment kemi Samiu i cili i dhuron nje puthje dhe me pas ben si turpshem para kamerave meqe nuk ka veshur bluze

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -