Semit i del fotoja e disa viteve më parë që nuk do donte ta shihnin të tjerët

Semi ishte një ndër banorët më të komentuar të Big Brother. Kjo pasi ajo ishte mikë e ngushtë më Bora Zemanin, kjo e fundit ishte në lidhje me Donald Veshaj.

Pas daljes nga aty ajo ka publikuar projektin “Mos u kthe” që thuhet se ishte dedikim për aktorin dhe ndarjen me moderatoren e Perputhen, Bora Zemanin.

Por së fundi po qarkullon një foto ku shihet këngëtarja vite më parë.Fotoja është postuar tek faqja “Vipat e bllokut”, teksa kanë krahasuar look-un e saj të tashëm me para shumë vitesh. Këngëtarja duket që ka bërë operacione plastike.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -