(Foto) U nda nga Don Xhoni, modelja ruse habit me gjestin që bën ndaj Noizy-t, “rivalit” të ish-partnerit të saj

Ndarja e modeles ruse Ariana Lirey dhe Don Xhonit do vazhdojw tw përflitet gjatë. Pak ditë më parë ata njoftuan në rrjetet sociale se kanë ndarë rrugët përfundimisht. Mirëpo, Ariana vazhdon të marrë vëmendje me veprimet e saj.

Kështu pas ndarjes nga reperi, ajo ka filluar të ndjekë në Instagram një nga rivalët e tij më të mëdhenj në muzikë, Rigels Rajkun e njohur nga të gjithë si Noizy.

Noizy nga ana tjetër thotë se nuk mund të jetë në nivelin e tij dhe se mbetet ‘mbreti i hip-hopit shqiptar’. Teksa të shumta janë rastet kur dy djemtë janë thumbuar edhe në rrjetet sociale.

Nuk dihet nëse Ariana e simpatizon Noizyn apo e ka bërë për hakmarrje nda ish-të dashurit por ky veprim vjen pas polemikave të fundit. Menjëherë pasi konfirmoi ndarjen, ajo fshiu çdo postim në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqej krah reperit.

Por ditën e djeshme ajo riktheu foton e parë që ka publikuar me Don Xhonin. Më pas ajo ka postuar në “Instastory” një foto ku ndodhej në krahët e një personi anonim. Teksa po ashtu e ka hequr sërish foton me Don Xhonin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -