Shumë flakë… Çfarë po na paralajmëron Trixa me postimin e fundit?

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja e njohur shqiptare ka pasur një karrierë të gjatë, por vëmendjen më të madhe e mori me pjesëmarrjen në ‘BBV’. Lidhja e saj me Donald Veshaj brenda shtëpisë së ‘BBV’, ndarja e tyre dhe trekëndëshi i formuar Bora-Donald-Trixa kanë qenë në qendër të vëmendjes për muaj me radhë.

Para pak kohësh u përfol për një bashkëpunim mes kengëtares dhe Dj Geek, projekt i cili u konfirmua nga të dy artistët. Kënga titullohet “Ma shumë se ti” dhe u publikua vetëm para pak ditësh. Dhe menjëherë pas këtij projekti, Trixa po na tregon se nuk ka të ndalur dhe ndodhet në studio për të regjistruar surprizën e saj të radhës për të cilën shprehet shumë e entuziasmuar.

Por, një postim i fundit na bën të dyshojmë pak. Bukuroshja ka shpërndarë në Instastory-n e saj një foto ku duken flakët e një zjarri. Ende nuk dimë nëse kënga apo videoklipi kanë të bëjnë me këtë apo Trixa ‘do t’i vërë flakën’ diçkaje me surprizën e saj të radhës.

Komentet po jua lëmë ju në dorë…

Padyshim që teksti i këngës u komentua shumë pasi fjalët u komentuan si një dedikim për Donaldin, por nuk do të flasim për këtë. Veshja si ‘Catwoman’ në videoklip e Trixa-s padyshim që ra mjaft në sy dhe bukuroshja dukej shumë tërheqëse, por na lini të themi se nuk ka kushtuar pak…

Shumë e përfolur për muzikën e saj, jetën personale por edhe look-un shumë të pëlqyer, Beatrix ia del të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -