Iu lëshua klipi i Jasminës me Ardianin,reagimi Andit sduhet humbur (VIDEO)

Jasmina Kadriu dhe Andi Artani ishin dyshja më e komentuar e sezonit të kaluar të ‘’Për’puthen’’.

Pas daljes nga programi ata ndanë rrugët, por kjo u përcoll me shumë akuza e kundër akuza.

I ftuar në Libero së fundmi, Andit iu lëshua videoklipi dhe një skenë ku Jamina dukej shumë e afërt me Ardian Bujupin.

I pyetur se a ka parë këtë klip dhe a është xheloz? Ai është përgjigjur kështu:

“Vetëm kështu në Instagram çka më ka dal se kështu me hi Youtube me shiku, nuk e kom këqyr, besom, qaq xheloz jam ndje, që kisha thonë a vallëzojmë me e bo xheloz Jasminën”, u shpreh Andi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -