Çfarë ndodhi me Einxhel?! Publikon foto e lënduar dhe e gjakosur!

Einxhel Shkira është mjaft aktive në rrjetet sociale duke qëndruar vazhdimisht afër ndjekësve të saj me postime.

Por ky i fundit nuk ishte aspak i këndshëm.

Ish-banorja ka publikuar një fotografi ku shfaq këmbën e saj të gjakosur.

“Të marrin mësysh, edhe të ndodh diçka”, ka shkruar ajo përmbi fotos u zbulon plagën, por nuk ka zbuluar se si erdhi deri te lëndimi.

Kujtojmë që Einxheli edhe gjatë qendrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, theu krahun duke rrezikuar edhe lënien e lojës.

Pavarësisht kësaj, ajo shkoi deri në finale dhe doli e treta në garën për çmimin e madh.

Aktualisht, po shijon lidhjen me DJ Dagz, të cilën e filluan brenda shtëpisë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -